Start » AIESEC Global Talent

AIESEC global talents

AIESEC Global Talent

Jeśli pasjonuje cię branża IT, marketing, marzysz o zostaniu biznesmenem lub czujesz powołanie w kierunku edukacji, to podczas praktyk z programem AIESEC Global Citizen możesz rozwinąć skrzydła w swoim obszarze zainteresowań. Program oferuje kontakty z pracodawcami rozsianymi po całym świecie, umożliwia podpisanie umowy stażowej, pomoc przy formalnościach oraz organizacji wyjazdu. Praktyki trwają najczęściej od 3 do 12 miesięcy i są PŁATNE.

Kto może aplikować?

Jeżeli jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem i nie przekroczyłeś 30tego roku życia – masz zielone światło do uczestnictwa w programie. Warunkiem dodatkowym jest, aby kandydaci potrafili posługiwać się językiem angielskim na poziomie (minimum) B2.
Procedura aplikacyjna składa się z trzech kroków. Rejestracja online umożliwia uzyskanie dostępu do bazy praktyk, gdzie możesz poszukiwać najbardziej odpowiadającego twoim oczekiwaniom stażu w wymarzonej lokalizacji. Niedługo po założeniu przez ciebie profilu na stronie AIESEC, odezwie się do ciebie konsultant, który będzie twoim „aniołem stróżem” podczas całego procesu. Razem ustalicie twoje preferencje, doświadczenie zawodowe oraz uczelniane, a także omówicie techniczne zawiłości rekrutacji.
Ostatni krok to oczekiwanie na odpowiedź ze strony pracodawcy, który po przejrzeniu złożonej przez ciebie kandydatury, ma za zadanie ją rozpatrzeć. Pozytywnie czy nie- i tak na pewno się o tym dowiesz.

Kiedy deadline?

Według informacji podanej na oficjalnej stronie programu, zgłoszenie najlepiej jest wysłać około cztery miesiące przed planowanym dniem rozpoczęcia praktyk.

Kluczowe www:

AIESEC Global Talents

Aplikuj 🙂

AIESEC Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *